Konsultacje SEO

  • Nie wiesz od czego zacząć pozycjonowanie aby zdobyć najwyższe pozycje w Google i generować sprzedaż przez Internet?
  • Masz nową stronę lub sklep ale nie widać Twojej oferty w wyszukiwarce?
  • Współpracujesz z zewnętrzną firmą od pozycjonowania i nie wiesz jak weryfikować efekty?
  • Chcesz samodzielnie zrobić analizę – audyt Twojej strony lub sklepu i szukasz skutecznych, sprawdzonych narzędzi? 
  • Szukasz wsparcia w bieżącym SEO lub potrzebujesz wsparcia tylko przy okazji wdrażania nowej strony internetowej lub kampanii?
  • Chcesz zaoszczędzić sporo czasu, energii i pieniędzy na szukaniu i testowaniu różnych rozwiązań? 

Jakie są efekty i korzyści dla Ciebie z konsultacji SEO?

 • Poznasz prawdziwą kondycję Twojego serwisu internetowego w kontekście SEO i UX 
 • Dowiesz się jakie elementy hamują rozwój Twojego serwisu i uniemożliwiają wzrost pozycji w wyszukiwarce Google? 
 • Co należy zmienić w Twojej stronie lub sklepie internetowym aby z dnia nadzień zwiększyć ruch w serwisie? 
 • Zdobędziesz informacje jakie działania długofalowe zaplanować i wdrożyć aby w perspektywie kolejnych tygodni i miesięcy wygrać z konkurencją w walce o klienta w wyszukiwarce?
 • Zaplanujesz strategię obecności w wynikach Google oraz narzędzie, które ułatwią Ci jej wdrożenie

Z moich usług korzystali m.in.

Jak przebiega zazwyczaj proces konsultacji SEO?

 1. Na początku zazwyczaj ustalamy podczas rozmowy telefonicznej lub skype/zoom Twoje potrzeby, wstępnie analizujemy sytuację i zakres wsparcia jaki będzie potrzebny do rozwiązania Twojego problemu z optymalizacją, pozycjonowaniem, link buildingiem, audytem seo, generalnie problemami z SEO (zazwyczaj 15 – 30 minut konsultacji). Po rozmowie otrzymasz maila podsumowującego z ustaleniami. 
 2. W zaplanowanym czasie podczas pracy specjalisty szczegółowo zweryfikujemy Twój problem na podstawie wstępnej rozmowy i po znalezieniu najlepszego rozwiązania wrócimy do drugiej rozmowy telefonicznej. W zależności od stopnia skomplikowania problemu zazwyczaj ten element konsultacji zajmuje od 30 minut do 3-4 godzin. 
 3. Podczas rozmowy telefonicznej lub skype/zoom otrzymujesz gotowe rozwiązanie Twojego problemu z praktycznymi, czytelnymi wskazówkami, rekomendacjami narzędzi oraz sposobu postępowania na przyszłość (zazwyczaj ten etap konsultacji trwa od 30 do 60 minut). Po tej części konsultacji SEO otrzymujesz mailowo podsumowanie, opis całego problemu, a także rekomendacje do rozwiązania „na już” oraz na przyszłość. 

Ile kosztują konsultacje SEO?

Cena konsultacji SEO zależna jest od zakresu pracy, jednoznacznie określonej w liczbie godzin jaka będzie niezbędna do rozwiązania Twojego problemu i wsparcia specjalisty dla Twojej pełnej satysfakcji.  

 • 149,00 zł netto / h przy jednorazowej konsultacji
 • 129,00 zł netto / h przy zakupie 2 godzin konsultacji w ciągu miesiąca
 • 99,00 zł netto / h przy zakupie 3 godzin konsultacji w ciągu miesiąca

Płatność za konsultacje następuje z góry, po pierwszym etapie i wstępnym określeniu potrzebnego czasu do rozwiązaniu Twojego problemu. 

Najczęściej pakiet 2h konsultacji jest wystarczający do wsparcia problemów w kontekście działań SEO.  

Nazywam się Robert Duda i będę miał przyjemność porozmawiać i doradzić podczas konsultacji SEO dla Twojej firmy.

jestem Certyfikowanym Specjalistą Google z ponad 17 letnim doświadczeniem. W trakcie realizowanych przeze mnie kursów, szkoleń oraz konsultacji dzielę się z Tobą moją wiedzą oraz ciekawymi przykładami ze zrealizowanych na całym świecie strategii i kampanii SEO w Google, a także podpowiem gotowe – sprawdzone rozwiązania, które będzie można zaimplementować do Twojego biznesu online w zakresie SEO, aby przyspieszyć proces osiągania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. 

Zrealizowałem wiele projektów wspierając firmy i organizacje w zakresie SEO w Polsce, a także m.in. w Niemczech, Austrii, USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pracowałem m.in. dla takich marek, firm i instytucji jak Najwyższa Izba Kontroli, Bundesliga GmbH, Saint Gobain, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Ustronianka, Porsche, Izba Gospodarki Elektronicznej i wiele innych. 

Jestem trenerem podczas wielu szkoleń i warsztatów, prelegentem w ramach projektów regionalnych oraz ogólnopolskich, a także prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu wykorzystania i optymalizacji narzędzi Google. Napisałem także dwie książki o charakterze poradników, które szczególnie polecam: „SUKCES W INTERNECIE – Poradnik na start, dla początkujących” (02.2019) oraz „Jak wygrać wybory, skutecznie wykorzystując Internet” (09.2018). 

Moje autorskie programy szkoleń wynikają z obserwacji, rozmów i analiz które pojawiły się podczas dotyczas zrealizowanych szkoleń, w których wzięło udział łącznie prawie 1000 osób. Gwarantuje więc naprawdę praktyczny i dopasowany do Twoich potrzeb projekt szkoleniowy. Do zobaczenia na najbliższym szkoleniu otwartym lub zamkniętym – dedykowanym dla Twojej firmy.

Rekomendacje

Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE KONSULTACJI SEO?

ZADZWOŃ: 660 910 950  lub  880 635 558
LUB NAPISZ: INFO@SUKCESWINTERNECIE.PL

Właścicielem marki SEO Weekend jest agencja interaktywna Spozycjonowani.pl, realizująca szkolenia i kursy w ramach platformy edukacyjnej SUKCES W INTERNECIE. 

Spozycjonowani.pl Robert Duda
Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice
Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 660 910 950 lub 880 635 558 (wt-pt: 9.00 – 16.00)
email: info@sukceswinternecie.pl

NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Szkolenia SEO, Szkolenia Pozycjonowanie, Pozycjonowanie Szkolenie dla początkujących, SEE Szkolenie, Szkolenie z SEO