Kursy SEO

Już dziś rozpocznij swoją edukację biorąc udział w kursach SEO dostępny na platformie VOD SUKCES W INTERNECIE na Twoim komputerze, telefonie lub TV. Wykup dziś, a otrzymasz dostęp przez 365 dni! 

Czytelnie podzielone lekcje dla każdego; od Kursu dla SEO od podstaw, poprzez Kurs Audyt SEO dla początkujących, po kurs Skuteczne pozycjonowanie poprzez Content Marketing + Link Building.

Logiczny podział lekcji, najwyższa jakość, wiele praktycznych ćwiczeń, rabaty na narzędzia SEO prezentowane podczas kursu, ciekawe wskazówki i praktyczne/gotowe rozwiązania do wdrożenia w Twoim biznesie.

Kursy SEO | Sukces w Internecie

Certyfikowane Kursy SEO z serii SUKCES W INTERNECIE!

Wybierz jeden z trzech przygotowanych dla Ciebie kursów SEO lub wybierz pakiet 3 kursów i już od dziś zacznij przygodę z profesjonalnym SEO.

Skuteczne pozycjonowanie Content Marketing + Link Building

1. Kurs SEO od podstaw. Edycja 2020+

Czego nauczysz się z tego kursu na temat podstaw optymalizacji i pozycjonowania? 

 • Lekcja 1:
  Co to jest SEO? Podstawy optymalizacji stron
  (11min i 50 sekund)

 • Lekcja 2:
  Dlaczego tak ważna jest optymalizacja i pozycjonowanie Twojej strony lub sklepu internetowego?
  (6 min i 36 sekund)

 • Lekcja 3:
  Jaki powinien być Twój serwis internetowy? Dopasuj się do aktualnych wymagań i zaleceń, a zyskasz nowych Klientów i zwiększysz sprzedaż!
  (12 min i 28 sekund)

 • Lekcja 4:
  Rozpocznij od architektury informacji na stronie i w e-sklepie
  (20 min i 43 sekundy)

 • Lekcja 5:
  10 elementów, które sprawdzisz na swojej stronie i praktycznie samodzielnie poprawisz aby strona była lepiej zoptymalizowana
  (23 min i 41 sekund)

 • Lekcja 6:
  Google Search Console – podstawowe, proste narzędzie niezbędne w każdej organizacji, która chce wygrać z konkurencją w wyszukiwarce, w walce o klienta
  (7 min i 51 sekund)

 • Lekcja 7:
  Link building czyli wstęp do pozyskiwania wartościowych linków do Twojej strony
  (10 min i 34 sekundy)

 • Lekcja 8:
  Poczekaj na efekty Twoich prac – zobacz na przykładach, że to się naprawdę opłaca.
  (12 min i 55 sekund)

2. Kurs Audyt SEO dla początkujących. Edycja 2020

Czego nauczysz się z tego kursu na temat podstaw optymalizacji i pozycjonowania? 

MODUŁ 1 

 • Lekcja 1:
  Co to jest audyt strony internetowej i dlaczego warto od tego rozpocząć? Jakie korzyści daje przeprowadzenie audytu? 
 • Lekcja 2:
  Ile kosztuje audyt serwisu www, jakie są rodzaje audytów oraz ile potrzeba czasu i jakie mieć umiejętności aby dobrze zrealizować te prace? 
 • Lekcja 3:
  Przegląd narzędzi do realizacji audytu, w tym źródłowe narzędzie Google Search Console.
 • Lekcja 4:
  Do czego warto wykorzystać narzędzie Google Search Console i dlaczego to Twój niezbędnik? 
 • Lekcja 5:
  Uruchomienie i weryfikacja własności Google Search Console

 • Lekcja 6:
  Przegląd czyli podstawowe informacje o kondycji Twojego domeny; raport skuteczność, sprawdzanie adresu URL, raport stan, mapa witryny, urządzenia mobilne

 • Lekcja 7:
  Ręczne działania – czy stało się najgorsze ?!

 • Lekcja 8:
  Pozostałe funkcjonalności w Google Search Console, które warto wykorzystać na co dzień 


MODUŁ 2

 • Lekcja 1:
  Analiza widoczności serwisów internetowych – po ilu i jakich hasłach domena jest widoczna dla Klientów?

 • Lekcja 2:
  Dopasowanie słów, fraz, pytań w serwisie internetowym wg trendów i ich popularności czyli w jaki sposób dobrać słowa kluczowe, które są popularne wśród Twoich Klientów

 • Lekcja 3:
  Jak Twój serwis wygląda na tle konkurencji – wygeneruj zestaw wspólnych haseł, na które walczysz z konkurencyjnymi stronami

 • Lekcja 4:
  Sprawdź na jakie hasła pozycjonuje się Twoja konkurencji i liderzy w Twojej branży

 • Lekcja 5:
  Zobacz dlaczego inne serwisy w wyszukiwarce wyświetlają się wyżej od Ciebie – zbadaj gdzie, jak i kiedy pozycjonują się najlepsi konkurenci

 • Lekcja 6:
  Wykorzystaj badanie domen konkurencji oraz miejsc ich publikacji do jak najlepszego inwestowania w działania content marketingowe i link building
 
MODUŁ 3
 
 • Lekcja 1:
  Dedykowane narzędzia do zautomatyzowanego sprawdzania ilości i jakości kluczowych elementów Twojego serwisu oraz wskazówki optymalizacyjne i wdrożenie krok po kroku
   
 • Lekcja 2:
  Web performance czyli dlaczego tak ważny jest czas ładowania strony + Zestaw narzędzi do badania oraz poprawy wydajności stron i sklepów
   
 • Lekcja 3:
  Na jakie dodatkowe elementy podstawowego technicznego SEO warto zwrócić uwagę aby zdobywać najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google?

Nazywam się Robert Duda i przygotowałem dla Ciebie ten kurs SEO.

jestem Certyfikowanym Specjalistą Google z ponad 17 letnim doświadczeniem. W trakcie realizowanych przeze mnie kursów video podzielę się z Tobą moją wiedzą oraz ciekawymi przykładami ze zrealizowanych na całym świecie kampanii, a także podpowiem gotowe – sprawdzone rozwiązania, które będzie można zaimplementować do Twojego biznesu online w zakresie SEO, aby przyspieszyć proces osiągania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. 

Zrealizowałem wiele projektów wspierając firmy i organizacje w zakresie SEO w Polsce, a także m.in. w Niemczech, Austrii, USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pracowałem m.in. dla takich marek, firm i instytucji jak Najwyższa Izba Kontroli, Bundesliga GmbH, Saint Gobain, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Ustronianka, Porsche, Izba Gospodarki Elektronicznej i wiele innych. 

Jestem trenerem podczas wielu szkoleń i warsztatów, prelegentem w ramach projektów regionalnych oraz ogólnopolskich, a także prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu wykorzystania i optymalizacji narzędzi Google. Napisałem także dwie książki o charakterze poradników, które szczególnie polecam: „SUKCES W INTERNECIE – Poradnik na start, dla początkujących” (02.2019) oraz „Jak wygrać wybory, skutecznie wykorzystując Internet” (09.2018). 

Moje autorskie programy szkoleń wynikają z obserwacji, rozmów i analiz które pojawiły się podczas dotyczas zrealizowanych szkoleń, w których wzięło udział łącznie prawie 1000 osób. Gwarantuje więc naprawdę praktyczny i dopasowany do Twoich potrzeb projekt szkoleniowy. Do zobaczenia na najbliższym szkoleniu otwartym lub zamkniętym – dedykowanym dla Twojej firmy.

Z naszych usług korzystali m.in.

Rekomendacje

Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE KURSÓW SEO?

ZADZWOŃ: 660 910 950  lub  880 635 558
LUB NAPISZ: INFO@SUKCESWINTERNECIE.PL

Właścicielem marki SEO Weekend jest agencja interaktywna Spozycjonowani.pl, realizująca szkolenia i kursy w ramach platformy edukacyjnej SUKCES W INTERNECIE. 

Spozycjonowani.pl Robert Duda
Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice
Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 660 910 950 lub 880 635 558 (wt-pt: 9.00 – 16.00)
email: info@sukceswinternecie.pl

NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Kursy SEO, Kursy Pozycjonowanie, Pozycjonowanie Kurs dla początkujących, SEO Szkolenia, Szkolenia z SEO