Szkolenia SEO

Szkolenia stacjonarne dla początkujących z zakresu SEO – Optymalizacji stron, Audytów SEO, Pozycjonowania oraz Content Marketingu i LinkBuildingu to wspaniały sposób na rozpoczęcie przygody z SEO. 

Już dziś zapraszamy na najbliższe certyfikowane szkolenie z zakresu SEO do Katowic, Wrocławia i Rzeszowa, gdzie regularnie organizujemy otwarte szkolenia. Kilka razy w roku spotykamy się także z zainteresowanymi dobrymi szkoleniami SEO w Łodzi, Warszawie oraz Trójmieście. 

Sprawdź agendę szkolenia i spotkajmy się już wkrótce na pełnym wiedzy i inspiracji dniu szkoleniowym przygotowanym tak aby Twoje SEO na 2020/2021 było jak najbardziej skuteczne

Serdecznie Ciebie zapraszam!
Robert Duda, Certyfikowany Trener, Specjalista Google

Certyfikowane szkolenia SEO!

Zapraszam na autorskie, warsztatowe szkolenie z zakresu SEO od podstaw dla każdego. Stacjonarne szkolenie, na którym od doświadczonego praktyka z 17 letnim doświadczeniem dowiesz się jak robić SEO aby osiągnąć długotrwałe efekty i optymalizować koszty prac. Najnowszy program szkoleniowy na 2020/2021.

Czego się nauczysz na tym szkoleniu?

 • Jak samodzielnie pozycjonować stron i sklepy internetowe?
 • Jak krok po kroku optymalizować serwisy internetowe?
 • Dlaczego ruch organiczny jest tak ważny dla Twojego biznesu? Trendy, Dane, Aktualne zalecenia i wskazówki Google, Case Study
 • Od czego zacząć zdobywanie pierwszych pozycji w Google? Audyt SEO Twojego serwisu to podstawa
 • Na co szczególnie zwracać uwagę podczas optymalizacji serwisu internetowego? Najważniejsze spośród ponad 200 czynników rankingowych
 • Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do przeprowadzenia samodzielnej analizy wewnętrznej serwisu www, w tym omówienie Google Search Console
 • Jak sprawdzić kondycję serwisu internetowego w analizie zewnętrznej? Narzędzia do badania ilości, jakości i planowania strategii działań linkbuilding
 • W jaki sposób dobrać odpowiednie słowa, frazy, pytania oraz jak pisać wartościowe treści dla Google i dla Klientów? Podstawy content marketingu
 • Gdzie, kiedy i jak publikować treści wewnątrz serwisu oraz jak pozyskiwać linki z tekstów zewnętrznych aby osiągnąć sukces w wynikach organicznych Google? Praktyczne warsztaty na sprawdzonych narzędziach SEO oraz podstawy Google Moja Firma w kontekście procesu pozycjonowania i sprzedaży przez Internet
 • Dlaczego warto uruchomić firmowy blog i jak wykorzystać dodatkowo publikowane treści do zwiększenia zasięgów i sprzedaży?
 • Jak mierzyć efekty pracy agencji SEO? Modele współpracy, modele rozliczeń, ocena efektów i jakości pracy

Ramowy program szkolenia SEO. Agneda

 • (10.00) RUCH ORGANICZNY TO PODSTAWA TWOJEGO BIZNESU
  W oparciu o podstawowe pojęcia, dane, case study (przykłady z rynku) oraz trendy i najbardziej aktualne zalecenia i wskazówki Google teoretyczne wprowadzenie do tematyki SEO.

 

 • (10.30) OD CZEGO ZACZĄĆ ZDOBYWANIE WYSOKICH POZYCJI W GOOGLE?
  Audyt SEO Twojego serwisu to podstawa. Najważniejsze czynniki rankingowe Google (200). Co i jak w ramach Audytu należy badać aby ocenić kondycję strony lub sklepy internetowego? Praktyczne ćwiczenia na komputerach.

 

 • (11.00) PRZERWA KAWOWA

 

 • (11.15) NARZĘDZIA GOOGLE ORAZ NARZĘDZIA ZEWNĘTRZNE DO WEWNĘTRZNEGO AUDYTU
  Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do wewnętrznego audytu – samodzielnej analizy przez uczestników swoich serwisów pod kątem technicznym. Uruchomienie i omówienie Google Search Console. Praktyczne warsztaty na komputerach.

 

 • (13.00) PRZERWA OBIADOWA 

 

 • (13.30) W JAKIEJ KONDYCJI JEST TWÓJ SERWIS W SIECI?
  Narzędzia do badania ilości oraz jakości linków zewnętrznych własnej witryny oraz sprawdzanie konkurencji. Toksyczne linki. Parametry jakościowe linków. Przyrost linków. Ćwiczenia na komputerach na wskazanych narzędziach.

 

 • (14.45) PRZERWA KAWOWA

 

 • (15.00) GDZIE, JAK I KIEDY PUBLIKOWAĆ WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE TREŚCI
  Podstawowe zasady skutecznego content marketingu wewnątrz witryny i dla publikacji zewnętrznych. Warsztaty na komputerach , na programach i aplikacjach umożliwiających samodzielne działania w zakresie linkbuildingu.

 

 • (15.45) FIRMOWY BLOG I DODATKOWE AKTYWNOŚCI PODNOSZĄCE EFEKTY SEO I ZWIĘKSZAJĄCE SPRZEDAŻ I ZASIĘGI
  W jaki sposób uruchomić, publikować i promować firmowy blog oraz jak wykorzystać na inne sposoby tworzone treści? Uruchomienie, optymalizacja i znaczenia w procesie działań organicznych Google Moja Firma.

 

 • (16.15) JAK MIERZYĆ EFEKTY I ROZLICZAĆ SIĘ Z AGENCJĄ SEO, KTÓRA REALIZUJE DLA WAS OKREŚLONE PRACE?
  Modele współpracy, modele rozliczeń, jakość współpracy, umowne kruczki. Zlecać na zewnątrz działania SEO czy realizować samodzielnie w firmie?

 

 • (16.30) ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA 

 

Co otrzymujesz biorąc udział w tym szkoleniu z pozycjonowania, optymalizacji i audytów SEO?

 • 3/4 czasu zajęć szkolenia SEO to praktyczne ćwiczenia na narzędziach, gdzie każdy analizuje i realizuje prace na swojej stronie internetowej (lub stronie szkoleniowej dla chętnych), a 1/4 czasu  to niezbędna wiedza teoretyczna do samodzielnych prac SEO 
 • Zajęcia praktyczne na najnowszych narzędziach Google oraz wg. najnowszych rekomendacji – wytycznych dla webmasterów Google
 • max 10 osób w grupie szkoleniowej
 • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej
 • przepyszny obiad – do wyboru dania mięsne, rybne lub wegetariańskie + napoje do obiadu  (podane zgodnie z zaleceniami covid19).
 • serwis kawowy – kawa, soki i ciastka  (podane zgodnie z zaleceniami covid19).
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • bezpłatny dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku dla uczestników szkoleń i kursów SUKCES W INTERNECIE – bezpłatne wsparcie trenerów i innych uczestników grupy bez ograniczeń 

Nazywam się Robert Duda i przygotowałem dla Ciebie to szkolenie z podstaw SEO.

jestem Certyfikowanym Specjalistą Google z ponad 17 letnim doświadczeniem. W trakcie realizowanych przeze mnie stacjonarnych szkoleń marketingowych dzielę się z Tobą moją wiedzą oraz ciekawymi przykładami ze zrealizowanych na całym świecie strategii i kampanii SEO w Google, a także podpowiem gotowe – sprawdzone rozwiązania, które będzie można zaimplementować do Twojego biznesu online w zakresie SEO, aby przyspieszyć proces osiągania najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. 

Zrealizowałem wiele projektów wspierając firmy i organizacje w zakresie SEO w Polsce, a także m.in. w Niemczech, Austrii, USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pracowałem m.in. dla takich marek, firm i instytucji jak Najwyższa Izba Kontroli, Bundesliga GmbH, Saint Gobain, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Ustronianka, Porsche, Izba Gospodarki Elektronicznej i wiele innych. 

Jestem trenerem podczas wielu szkoleń i warsztatów, prelegentem w ramach projektów regionalnych oraz ogólnopolskich, a także prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu wykorzystania i optymalizacji narzędzi Google. Napisałem także dwie książki o charakterze poradników, które szczególnie polecam: „SUKCES W INTERNECIE – Poradnik na start, dla początkujących” (02.2019) oraz „Jak wygrać wybory, skutecznie wykorzystując Internet” (09.2018). 

Moje autorskie programy szkoleń wynikają z obserwacji, rozmów i analiz które pojawiły się podczas dotyczas zrealizowanych szkoleń, w których wzięło udział łącznie prawie 1000 osób. Gwarantuje więc naprawdę praktyczny i dopasowany do Twoich potrzeb projekt szkoleniowy. Do zobaczenia na najbliższym szkoleniu otwartym lub zamkniętym – dedykowanym dla Twojej firmy.

Z naszych usług korzystali m.in.

Rekomendacje

Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE SZKOLEŃ SEO?

ZADZWOŃ: 660 910 950  lub  880 635 558
LUB NAPISZ: INFO@SUKCESWINTERNECIE.PL

Właścicielem marki SEO Weekend jest agencja interaktywna Spozycjonowani.pl, realizująca szkolenia i kursy w ramach platformy edukacyjnej SUKCES W INTERNECIE. 

Spozycjonowani.pl Robert Duda
Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice
Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 660 910 950 lub 880 635 558 (wt-pt: 9.00 – 16.00)
email: info@sukceswinternecie.pl

NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Szkolenia SEO, Szkolenia Pozycjonowanie, Pozycjonowanie Szkolenie dla początkujących, SEE Szkolenie, Szkolenie z SEO